Darbo laikas: I-V 8:30 – 17:00
Savanorių pr. 276, Vilnius.
+370 685 36959
(8-5) 260 21-55

Naudojama Įranga

Mūsų autoservise yra naujausia amerikiečių kompanijos HUNTER įranga ratų suvedimo, kasterio, taip pat ratų sukimosi ašies skersinio posūkio kampo nustatymui.

kompiuterinis ratų 3D stendas
Jeigu įprastuose stenduose naudojami infraraudonųjų spindulių matavimo davikliai, tai kompiuteriniame 3D stende naudojama trimatė analizės sistema.
ratų diagnostikos taikiniai
Ant automobilio ratų dedami specialūs taikiniai, kurių pagalba keturios aukšto tikslumo kameros, pritvirtintos atskirame stove, 8 kartų per sekundę dažniu nustato tikslią taikinių, o tuo pačiu ir ratų, padėtį.

3D stendo Hunter privalumai

Galimybė atlikti visus būtinus matavimus, nepriklausomai nuo automobilio gabaritų ir sumontuotų ratų dydžio. Aukšto tikslumo, iki vienos šimtosios laipsnio, ratų montavimo kampų matavimas. Visus nustatymus ir skaičiavimus atlieka kompiuteris. Stendą galima naudoti ne tik ratų suvedimui, bet ir kėbulo geometrijos patikrinimui. Tai svarbu, kai Jūs perkate naudotą automobilį.

Stende yra įranga, kurios pagalba atliekamas užpakalinės ašies ratų kampo reguliavimas. Stendo kompiuterinėje duomenų bazėje yra visos techninės specifikacijos visų automobilio markių, o matavimai atliekami dideliu greičiu. HawkEye Elite® - galingiausia automobilių važiuoklės geometrijos reguliavimo įranga šiandienos rinkoje. Sistema ratų suvedimo-išvirtimo nustatymui naudoja keturias kameras su 5 megapikselių skiriamąja geba, kurios nustato taikinių, pritvirtintų prie kiekvieno rato užpatentuotų Hunter QuickGrip™ griebtuvų pagalba, padėtį.

QuickGrip™ griebtuvai turi spyruoklines svirtis, kurios užgriebia padangą išvengiant metalas-metalas kontakto ir ratlankio pažeidimo rizikos.

3D ratų suvedimo stendas